Засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради

Пон, 09/12/2019 - 08:45

6 грудня відбулось засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради, яке розпочалося на базі районного краєзнавчого музею. Про діяльність музею та  перспективи його розвитку розповіла директор музею Оксана Горобець. Для всіх присутніх вона провела оглядову екскурсію по експозиційних залах музею, фонди якого нараховують близько 8 тис. експонатів. В виставковій залі для учасників засідання зберігач фондів Оксана Притула презентувала виставку «Місцеве самоврядування: зародження, розвиток і принципи» та  висвітила історичні умови розвитку місцевого самоврядування в Україні, починаючи з отримання рядом міст у XIV ст. магдебурзького права. Також гості музею оглянули фотовиставку «Разом – ми сила!» до Міжнародного дня волонтера та виставку  «Чорнобиль: трагедія, подвиг, застереження» до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії  на ЧАЕС.