Засідання Наглядової ради з проведення районного конкурсу проектів та програм розвитку територіальних громад

Срд, 17/05/2017 - 17:00

Сьогодні під керівництвом  голови районної ради Михайла Бурлаки за участі заступника голови районної ради Сергія Пересунька та заступника голови державної адміністрації Валентина Русначенка відповідно до  Положення про районний конкурс проектів та програм розвитку територіальних громад, затвердженого рішенням 8 сесії районної ради 7 скликання від 16.12.2016 року,  розпорядження голови районної ради від 04.05.2017 року «Про  Про склад Наглядової ради з проведення районного конкурсу проектів та програм розвитку територіальних громад» відбулося засідання Наглядової ради, під час якого було прийнято рішення про оголошення І районного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Бершадського району.

Конкурс має на меті  сприяння територіальним громадам району у вирішенні місцевих проблем соціально-економічного, створенні умов для сталого розвитку територіальних громад.