Засідання організаційного комітету відбулось у Бершадській райдержадміністрації.

Птн, 16/06/2017 - 14:45

Перший заступник голови Бершадської райдержадміністрації В.Е.Ольшевський 16 червня 2017 року провів засідання оргкомітету по підготовці і проведенню Дня скорботи  та вшанування пам’яті жертв війни  в Україні та  Дня Конституції  України в м. Бершадь.   На засіданні були присутні заступник голови районної ради С.В. Пересунько, заступник міського голови В.С.Синявський, начальник управління культури і туризму Н.М. Герасимчук, начальник відділу освіти, фізичної культури і спорту О.М. Тартачна, спеціалісти відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Г.М. Іванченко та Л.М. Німчук.  У ході засідання обговорено План основних організаційних заходів, які будуть проводитись у районі з нагоди Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни.  Планується  проведення круглих столів, виставок, покладання квітів.
     Відповідно  до Указу Президента України №111/2017 «Про відзначення 21-ї річниці Конституції України», з метою гідного відзначення у 2017 році Дня  Конституції України, враховуючи провідну роль Основного Закону України для розвитку правової системи держави , розроблений План заходів.  Який передбачає проведення урочистостей, лекцій, зустрічей, інформаційно-просвітницьких заходів, оформлення  виставок-експозицій.

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.