Засідання оргкомітету з підготовки та відзначення на Бершадщині Дня Європи

Втр, 15/05/2018 - 16:15

14 травня 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський провів засідання організаційного комітету з підготовки та проведення у районі Дня Європи.

В його роботі взяв участь  заступник голови районної ради Сергій Пересунько.

Відповідно до Указу Президента України від 19 квітня 2003 року № 339/2003 «Про День Європи», розпорядження голови обласної державної адміністрації  від 02 травня 2018 року № 364 «Про відзначення в області Дня Європи», враховуючи стратегічний курс України на європейську інтеграцію,  в районі розроблений план заходів з відзначення Дня Європи.

Під час засідання обговорені організаційні питання підготовки свята. Заходи відбуватимуться  18 травня, у міському парку біля районного будинку культури. В програмі свята презентація роботи шкільних Євроклубів, концертна програма,  також буде розгорнуто тематичну виставку,  присвячену країнам Європейського Союзу та європейським стандартам життя. У закладах освіти та культури діятимуть виставки літератури, художніх робіт. Серед заходів- конференції, віртуальні мандрівки країнами Європи, проведені вікторини, бесіди, лекції, «круглі столи», виховні години, конкурси дитячого малюнку, а також випуск тематичних стінгазет.  У районному краєзнавчому музеї буде розгорнуто виставку «Європейське майбутнє України».

За підсумками засідання перший заступник дав відповідні доручення членам оргкомітету з підготовки та відзначення на Бершадщині Дня Європи.