Засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, реформування земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою населених пунктів

Втр, 07/06/2016 - 15:45

6 червня 2016 року о 14-00 год. в залі засідань районної ради, під головуванням голови постійної комісії Кавуна Олександра Федоровича відбулось засідання профільної комісії з питань агропромислового комплексу, реформування земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою населених пунктів.

Першим питанням порядку денного  було затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що розташована за межами населеного пункту на території Бирлівської, Війтівської, Осіївської, Шляхівської сільських рад Бершадського району.

З даного питання інформував депутатів начальник відділу Держгеокадастру у Бершадському районі Ткачук Валерій Володимирович. За їх розглядом  даний проект рішення рекомендовано внести на розгляд чергової сесії районної ради, яка відбудеться 24 червня 2016 року.

Другим питанням порядку денного було затвердження Стратегії економічного і соціального розвитку Бершадського району до 2020 року в новій редакції  з яким ознайомила депутатів і присутніх головний спеціаліст відділу економічного розвитку райдержадміністрації Цимбалюк Світлана Федорівна. Передумовою її затвердження є зміна зовнішніх та внутрішніх умов, які відбуваються в районі, актуальність залучення інвестицій та міжнародної донорської допомоги та приведення її у відповідність до Державної стратегії та Стратегії Вінницької області на період до 2020 року. Документом передбачено 6 стратегічних цілей, які деталізовано у 25 операційних, що визначені індикаторами і джерелами отримання інформації щодо розвитку даних напрямків, заходів та очікуваних результатів.

Окрім того, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Грабчак ознайомив коротко присутніх ще із 27-и питаннями порядку денного, які плануються розгляду на 5 черговій сесії.