Засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, реформування земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою населених пунктів

Втр, 05/06/2018 - 14:00

5 червня 2018 року о 09.00 год в залі засідань районної ради, під головуванням Кавуна Олександра Федоровича відбулось засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, реформування земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою населених пунктів щодо розгляду питань, які будуть внесені на чергову  сесію районної ради.

По-першому питанню порядку денного «Про програму поводження з твердими побутовими відходами в Бершадському районі на 2016-2018 роки», інформувала присутніх начальник управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Цимбалюк Світлана Федорівна. Проект рішення був одноголосно підтриманий депутатами і рекомендовано голові районної ради включити його до проекту порядку денного чергової сесії районної ради.

З питань затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які розташовані на території сіл Джулинки, Війтівки, Серединки, Осіївки, Яланця, Голдашівки ознайомила присутніх Лялюцька Ілона Борисівна - начальник відділу Держгеокадастру у Бершадському районі. Депутати одноголосно проголосували та рекомендували голові районної ради включити до порядку денного сесії вищеперераховані технічні документації, крім земельної ділянки, яка знаходиться на території Голдашівської сільської ради за наявністю позовної заяви від СФГ «Прометей» про визнання укладеної додаткової угоди на вищезазначену земельну ділянку до Господарського суду Вінницької області.