Засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, реформування земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою населених пунктів

Срд, 09/10/2019 - 11:30

9 жовтня в залі засідань районної ради, під головуванням Олександра Кавуна, за участю  членів постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, реформування земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою населених пунктів відбулось засідання постійної комісії.
    В його роботі взяли участь: Бурлака Михайло Григорович - голова районної ради, Ольшевський Володимир Едуардович - перший заступник голови райдержадміністрації, Пересунько Сергій Васильович – заступник голови районної ради, Люльчак Сергій Альбертович – Серебрійський сільський голова та доповідачі з питань порядку денного комісії.
    По першому  питанню «Про звернення депутатів Бершадської районної ради з приводу необхідності продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення» інформував присутніх ініціатор проєкту депутат районної ради Сергій Савченко   В обговоренні даного питання взяли участь Сергій Пересунько, Володимир Ольшевський та Валерій Дунаєвський.
    Про хід виконання районної програми «Питна вода на 2012-2020 роки» (зі змінами) інформував присутніх Сергій Корнелюк – заступник начальника управління – начальник відділу економічного розвитку, житлово-комунального господарства та інфраструктури управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації.
    По третьому питанню Про хід виконання програми забезпечення епізоотичного благополуччя в Бершадському районі на 2017-2020 роки, інформував присутніх Олександр Письменюк  – завідувач сектору з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи райдержадміністрації.
    Про встановлення межі населених пунктів с.Березівка та с.Серебрія Бершадського району Вінницької області інформувала присутніх Ілона Лялюцька - начальник відділу в Бершадському районі Головного Держгеокадастру у Вінницькій області.
    Депутатами одноголосно було підтримано вищезазначені проєкти та рекомендовано голові районної ради внести їх на розгляд чергової  сесії районної ради.