Засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, реформування земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою населених пунктів

Чтв, 28/11/2019 - 13:45

28 листопада  2019 року в залі засідань районної ради, під головуванням Олександра Кавуна, за участю  членів постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, реформування земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою населених відбулось засідання комісії.

В засіданні взяли участь: Бурлака Михайло Григорович - голова районної ради,  Пересунько Сергій Васильович – заступник голови районної ради. На порядок денний було внесено 4 питання:

По першому  питанню інформував присутніх Бурлака Михайло Григорвич – голова районної ради «Про звіт голови районної ради про діяльність з грудня 2018 року по грудень 2019 року».

Про план роботи Бершадської районної ради 7 скликання на 2020 рік інформував присутніх Грабчак Микола Петрович – керуючий справами виконавчого апарату районної ради

Про встановлення межі населених пунктів селище Кавкули та с.Теофилівка Бершадського району Вінницької області інформувала присутніх Верхолюк Катерина Павлівна -  головний спеціаліст відділу Держгеокадастру у Бершадському районі.

Депутатами одноголосно було підтримано вищезазначені проєкти та рекомендовано голові районної ради внести їх на розгляд чергової  сесії районної ради.