Засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, реформування земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою населених пунктів

Срд, 22/01/2020 - 11:00

22 січня  2020 року о 9.00 год в залі засідань районної ради, під головуванням Олександра Кавуна, за участю  членів постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, реформування земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою населених пунктів відбулось засідання комісії.

В засіданні взяв участь:  Пересунько Сергій Васильович – заступник голови районної ради. На порядок денний було внесено 7 питань.

По питаннях «Про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Бершадського району в 2019 році» та «Про  програму соціально-економічного культурного розвитку Бершадського району на 2020 рік» інформував присутніх Корнелюк Сергій Михайлович - заступник начальника управління – начальник відділу економічного розвитку, житлово-комунального господарства та інфраструктури управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації.

Про внесення змін до окремих районних програм, про зняття з контролю рішень районної ради та про встановлення меж населених пунктів сіл Баланівка, Тирлівка, Шляхова Бершадського району Вінницької області інформував присутніх Грабчак Микола Петрович – керуючий справами виконавчого апарату районної ради

Депутатами одноголосно було підтримано вищезазначені проєкти та рекомендовано голові районної ради внести їх на розгляд чергової 32 сесії районної ради.