Засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, реформування земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою населених пунктів

Пон, 14/08/2017 - 13:15

14 серпня 2017 рокуо 10.00 год в залі засідань районної ради, під головуванням голови постійної комісії Кавуна Олександра Федоровича за участі голови районної ради Бурлаки М.Г. та голови райдержадміністрації Стефанцова І.В.відбулось засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, реформування земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою населених пунктів щодо розгляду питань, які будуть внесені на чергову 13 сесію районної ради.

По першому питанню порядку денного інформував присутніх завідувач сектору містобудування та архітектури Гумен Олександр Миколайович «Про хід виконання програми будівництва (придбання) доступного житла в Бершадському районі на 2013-2017 роки». Депутати одноголосно прийняли рішення  рекомендувати сектору містобудування та архітектури     розробити районну програму «Про будівництво (придбання) доступного житла в Бершадському районі» на наступний період згідно Порядку формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм та включення їх до щорічних програм соціально-економічного та культурного розвитку Бершадського району затвердженого рішенням 12 сесії районної ради 7 скликання від 18 липня 2017 року.

З питань затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які розташовані на території села Бирлівки, ознайомила  присутніх Лялюцька Ілона Борисівна - начальник відділу в Бершадському районі Головного Держгеокадастру у Вінницькій області. За їх розглядом депутати  рекомендували цей проект рішень внести на розгляд  президії та пленарного засідання  сесії районної ради, яке відбудеться 29 серпня 2017 року.