Засідання постійної комісії з питань промисловості, регулювання комунальної власності та приватизації

Пон, 10/07/2017 - 14:00

10 липня 2017 року в залі засідань районної ради відбулось засідання постійної комісії з питань промисловості, регулювання комунальної власності та приватизації.

На ньому депутати розглянули проект рішення «Про передачу приміщення у безоплатне користування громадській організації «Спілка учасників АТО Бершадського району», з якого проінформував директор комунальної організації «Бершадська РДЮСШ «Ровесник» Микола Струтинський. Доповідач відзначив, що необхідністю прийняття даного рішення є діяльність щодо захисту і задоволення політичних, економічних, соціальних, культурних та інших суспільних інтересів учасників бойових дій АТО та сімей загиблих в АТО воїнів. Після затвердження рішення на пленарному засіданні буде надано дозвіл директору КО «Бершадська РДЮСШ «Ровесник» укласти договір оренди зі Спілкою АТО Бершадського району в особі Клітинського Олега Петровича строком на 2 роки 11 місяців відповідно до запропонованого проекту Договору.

З інших питань проекту порядку денного чергової 12 сесії районної ради 7 скликання, депутати заслухали коротку інформацію керуючого справами виконавчого апарату районної ради Миколи Грабчака серед них:

1. Про звіт постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, реформування земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою населених пунктів

2. Про внесення змін та доповнень до районної програми реалізації Конвенції ООН про права дитини на період 2016-2020 роки (зі змінами)

3. Про внесення змін та доповнень до рішення 4 сесії районної ради 7 скликання від 19.04.2016 «Про районну програму розвитку культури та духовного відродження на період до 2020 року» (зі змінами)

4. Про внесення змін до рішення 8 сесії районної ради 7 скликання від 16 грудня 2016 року «Про програму розвитку територіальних громад Бершадського району»

5. Про затвердження Положення про порядок та умови відшкодування депутатам Бершадської районної ради витрат, пов’язаних з депутатською діяльністю

6. Про районну Програму поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2017-2020 роки

7. Про порядок формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм та включення їх до щорічних програм соціально-економічного та культурного розвитку Бершадського району

8. Про внесення змін до списку присяжних Бершадського районного суду

9. Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться в оренді Кольченко Оксани Павлівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Ставківської сільської ради Бершадського району Вінницької  області

10. Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності Сосюк Єфросинії Михайлівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Джулинської сільської ради Бершадського району Вінницької  області

11. Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ТОВ «Анко - 2005» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Тернівської сільської ради Бершадського району Вінницької  області

12. Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться в оренді Пархоменка Сергія Григоровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Баланівської сільської ради Бершадського району Вінницької  області

13. Про встановлення меморіальної дошки

14. Про порушення клопотання перед Вінницькою обласною радою щодо нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною»

15. Про внесення змін до рішення 8 сесії районної ради 7 скликання від 16.12.2016 «Про районний бюджет на 2017 рік»

За результатами їх розгляду, члени постійної комісії районної ради, одноголосно рекомендували раді прийняти відповідні рішення, згідно запропонованих проектів.