Засідання постійної комісії з питань соціального захисту населення і прав споживачів, зайнятості, роботи з ветеранами, охорони здоров’я, материнства і дитинства

Пон, 19/02/2018 - 08:15

16 лютого 2018 року о 14-00 годині під головуванням Василя М’яснікова, за участю депутатів Анатолія Романенка, Дарії Карман, Тетяни Недобійчук відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань соціального захисту населення і прав споживачів, зайнятості, роботи з ветеранами, охорони здоров’я, материнства і дитинства.
    Депутати розглянули проект рішення «Про кандидатури до складу Госпітальної ради Східного госпітального округу Вінницької області від Бершадського району».
    З даного питання інформувала Брикуля Лілія Іванівна – головний лікар Бершадської окружної лікарні інтенсивного лікування, яка довела до відома членів профільної комісії кандидатури до Госпітальної ради від Бершадського району в складі: Брикулі Лілії Іванівни – головного лікаря Бершадської ОЛІЛ, Мазур Людмили Йосипівни – начальника фінансового управління райдержадміністрації та Стефанцова Івана Васильовича – голови районної державної адміністрації. Ще по одній кандидатурі від Джулинської ОТГ і Шляхівської ОТГ будуть затвердженні рішеннями місцевих рад, як передбачає наказ Міністерства охорони здоров’я України від 20.02.2017 №165.
    За підсумком розгляду вищезазначеного питання, члени постійної комісії районної ради з питань соціального захисту населення і прав споживачів, зайнятості, роботи з ветеранами, охорони здоров’я, материнства і дитинства погодити запропонований проект рішення та рекомендували голові ради внести його до порядку денного чергової 17 сесії районної ради, яка відбудеться 28 лютого 2018 року.