Засідання постійної комісії з питань соціального захисту населення і прав споживачів, зайнятості, роботи з ветеранами, охорони здоров’я, материнства і дитинства

Втр, 10/04/2018 - 16:45

10 квітня 2018 року в залі засідань районної ради під головуванням Василя М’яснікова, за участю членів комісії: Сергія Лукащука, Анатолія Романенка відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань соціального захисту населення і прав споживачів, зайнятості, роботи з ветеранами, охорони здоров’я, материнства і дитинства.
    В роботі засідання постійної комісії взяли участь: Володимир Ольшевський – перший заступник голови райдержадміністрації; Сергій Пересунько – заступник голови районної ради; Микола Грабчак – керуючий справами виконавчого апарату районної ради; Людмила Мазур – начальник фінансового управління райдержадміністрації; Людмила Гаврилишина – начальник управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації; Микола Андрущенко та Михайло Гайдей – представники Бершадського районного військового комісаріату; Олег          Клітинський – голова громадської організації «Спілка учасників АТО Бершадського району».
    Єдиним питанням, яке було внесено на розгляд постійної комісії був проект рішення «Про внесення змін та доповнень до районної програми соціально-матеріальної підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та громадської організації «Спілка учасників АТО Бершадського району» на 2017-2018 роки» (зі змінами)».
    З даного питання інформував присутніх депутатів перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський.
    Він зауважив, що зміни розроблені з метою підвищення іміджу військової служби за контрактом та матеріально-фінансове заохочення громадян, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом у Збройних Силах України. І всім військовослужбовцям-бершадчанам, які підпишуть контракт із Збройними Силами України у 2018 році буде надана одноразова грошова допомога в сумі 10 000 гривень кожному. Володимир Едуардович звернувся до депутатів з проханням підтримати даний проект рішення.
   В його обговоренні брали участь: заступник голови районної ради Сергій Пересунько, начальник управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації Людмила Гаврилишина, голова громадської організації «Спілка учасників АТО Бершадського району Олег Клітинський, начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Мазур.
    За підсумками голосування із вищезазначеного рішення, з п’яти членів комісії (двоє були відсутні через поважні причини) «За» - 2, «Проти» - 1. Таким чином, вищезазначений проект рішення не був підтриманий.