Засідання постійної комісії з питань соціального захисту населення і прав споживачів, зайнятості, роботи з ветеранами, охорони здоров’я, материнства і дитинства

Птн, 08/06/2018 - 14:30

08 червня 2018 року під головуванням М’яснікова Василя Павловича, за участі за участю членів комісії:  Дарії Карман, Тетяни Недобійчук, Анатолія Романенка відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань соціального захисту населення і прав споживачів, зайнятості, роботи з ветеранами, охорони здоров’я, материнства і дитинства.

В роботі засідання взяли участь: Грабчак Микола Петрович – керуючий справами виконавчого апарату Бершадської районної ради; Революк Олег Васильович – директор територіального центру соціального обслуговування Бершадського району; Янчук Олександр Васильович – юрист-консульт КУ «Бершадський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»; Десятник Тетяна Миколаївна – головний економіст Бершадської ОЛІЛ.

Депутати розглянули наступні питання:

1. Про затвердження статуту та передавального акту комунального некомерційного підприємства «Бершадський центр первинної медико-санітарної допомоги»

2. Про внесення змін та доповнень до рішення 3 сесії районної ради 7 скликання від 23.02.2016 «Про програму «Збереження здоров’я громадян – жителів Бершадського району – запорука сталого економічного розвитку району на 2016-2020 роки» (зі змінами)

3. Про внесення змін до рішення 24 сесії районної ради 5 скликання від 30.07.2010 «Про затвердження положення про територіальний центр соціального обслуговування Бершадського району» (зі змінами станом на 20.04.2018)

4. Про надання дозволу на поселення у відділення стаціонарного догляду територіального центру соціального обслуговування Бершадського району

За підсумком розгляду даних питань, постійна комісія районної ради рекомендувала голові районної ради вищезазначені проекти рішень включити до проекту порядку денного чергової 20 сесії районної ради 7 скликання.

Щодо визначення кандидатури претендента для призначення на посаду директора комунальної установи «Бершадський інклюзивно-ресурсний центр» та кандидатури претендента для призначення на посаду директора Шляхівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Героя Соціалістичної Праці Кузика Г.Й. рекомендовано включити до проектів рішень, які внести на розгляд пленарного засідання, Загарій Людмилу Григорівну та Кравець Людмилу Анатоліївну відповідно.