«Завдання органів влади забезпечити до 01 жовтня 2017 року 100% готовність об’єктів соціальної та житлової інфраструктури до роботи в осінньо-зимовий період» -

Чтв, 07/09/2017 - 15:30

5 вересня поточного року голова районної ради Михайло Бурлака взяв участь у роботі засідання оперативного штабу з підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років та його стабільного проходження.   У його роботі взяли також участь голова райдержадміністрації  Стефанцов І.В.,  начальник  Гайсинського відділення інспекції Держенергонагляду у  Вінницькій  області – старший  державний  інспектор  електричного  профілю     Яроцький М. Є., перший  заступник начальника  Управління Держпраці  у Вінницькій  області Боковець  В. А.,  керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, бюджетних установ, комунальних підприємств та організацій, організацій надавачів послуг.

Щодо завершення  запланованих заходів з підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років доповіла Світлана Цимбалюк, яка поінформувала, що  станом  на  звітну дату  роботи виконуються згідно із затвердженими графіками, в тому числі по основним підгалузям: теплове господарство підготовлено на  – 86,1%; житлове господарство – 84,0%; водопровідно-каналізаційне господарство – 92%; дорожньо-мостовий комплекс – 73%; заклади соціально-культурного призначення – 100% (освіта – 100,0%, охорона здоров’я – 100,0%).

Поряд  з  цим  продовжуються  роботи  по реалізації низки проектів та   освоєнню  коштів  виділених з державного, обласного та районного бюджетів.

На  особливому  контролі  перебувають  питання : виведення котелень з підвальних приміщень загальноосвітніх закладів; видача  актів  готовності  та  паспортів  готовності   до опалювального періоду закладів  соціальної сфери, житлового фонду  та  ДТ; введення в експлуатацію та проведення технічного опосвідчення котлів потужності більше 100кВт.

Проаналізувала  рівень  сплати населенням житлово-комунальних послуг.

На засіданні заслухано інформації Максима Яроцького, Оксани Тартачної, Лілії Брикулі, Івана Пікула, Тетяни Тиворської, Віталія Синявського, Володимира Боковець, Володимира Думанського.

По питанню щодо  введення в експлуатацію та проведення технічного опосвідчення котлів потужності більше 100кВт виступив перший  заступник начальника  Управління Держпраці  у Вінницькій  області  Володимир  Боковець, який зауважив, що у  Бершадському  районі знаходиться  найбільша  кількість  котелень  в  підвальних  приміщеннях ЗНЗ. Звернув  увагу  на  важливість експлуатації котлів в  опалювальному  сезоні  згідно  визначених  правил. Наголосив  на  тому, що  тільки  спеціалізовані  організації можуть  давати  висновки про  готовність  теплового господарства   до опалювального періоду. Окремо  зупинився на  правилах   використання котлів потужністю більше 100 КВт. Детально охарактеризував процедуру отримання дозволу.

Підсумував засідання оперативного штабу голова райдержадміністрації Іван Стефанцов.

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.