Завдання влади: створити комфортні умови для надання якісної медичної допомоги та перебування пацієнтів

Пон, 11/02/2019 - 11:15

Питання надання якісної медичної допомоги вторинного рівня перебувають на постійному контролі районної влади. Бершадщина – район віддалений від обласного центру, тому потребує високопрофесійної спеціалізованої медичної допомоги. 09 лютого 2019 року у Бершаді відкрили капітально відремонтоване відділення анестезіології та інтенсивної терапії Бершадської ОЛІЛ.

За сприяння Народного депутата України Миколи Кучера, голови райдержадміністрації Івана Стефанцова, голови районної ради Михайла Бурлаки та депутатського корпусу району у Бершадській окружній лікарні інтенсивного лікування за останні роки сталися відчутні зміни, особливо у матеріально-технічному забезпеченні.
  Капітально відремонтоване відділення анестезіології та інтенсивної терапії знову відкрило свої двері для надання допомоги хворим, які перебувають у критичних станах. Оглянули щойно відремонтоване відділення Народний депутат України Микола Кучер, голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради Михайло Бурлака, міський голова Михайло Кольченко. Головний лікар ОЛІЛ Лілія Брикуля поінформувала про головні напрямки діяльності ОЛІЛ та зупинилася на важливості функціонування відділення анестезіології та інтенсивної терапії. Щороку тут отримують інтенсивну медичну допомогу більше 400 пацієнтів. Відділення розраховане на 6 ліжок. Медичну допомогу надають п’ять лікарів- анестезіологів-реаніматологів, 6 анестезистів, 13 медичних сестер та 6 молодших медичних сестер.             Відділення оснащене всім необхідним для виведення з критичного стану важко хворих, за допомогою сучасного обладнання та устаткування медичні працівники забезпечують якісне надання допомоги хворим із невідкладними станами та анестезіологічне забезпечення при оперативних втручаннях.
    Також цього дня Народний депутат України та керівники району і міста відвідали кабінет СКТ, який є важливим надбанням для Бершадської окружної лікарні. Встановлення спірального комп‘ютерного томографа виробництва компанії «Siemens», дає можливість вчасної та якісної діагностики та оперативного лікування пацієнтів. За добу можуть обстежитись до 12 хворих.
    Поступово йде закупівля нового обладнання для лікарні, нещодавно придбаний новий операційний стіл. У Бершаді інтенсивність оперативних втручань досить висока: 348 складних операцій на рік.
   Завдяки плідній співпраці у Бершадській ОЛІЛ за останні 4 роки капітально відремонтовано інфекційне, дитяче відділення, харчоблок, консультативно-діагностичну поліклініку, відділення екстреної(невідкладної) медичної допомоги. У планах медиків дооснащення сучасною медичною апаратурою лікарні, продовження роботи над реформуванням вторинної ланки надання медичної допомоги, завершення комп’ютеризації робочих місць лікарів всіх структурних підрозділів.
    Ці важливі зміни дають можливість створити на базі Бершадської ОЛІЛ сучасний медичний заклад з високим рівнем діагностики та лікування захворювань.