Завдяки реалізації проекту обласного конкурсу розвитку територіальних громад у Бершадській ЗОШ № 1 здійснено часткову реконструкцію каналізації.

Чтв, 25/01/2018 - 11:00

Каналізаційні очисні споруди Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 були побудовані у 1981 році з використанням типового проектування. Каналізація призначалася для відведення побутових твердих та рідких продуктів життєдіяльності людини.
    За період функціонування очисні споруди частково зруйнувались та прийшли до неробочого стану.
    Виконання робіт, передбачених  проектом, який був поданий Бершадською районною радою на 14-й обласний конкурс,  у повному обсязі дало можливість налагодити роботу каналізаційної мережі школи, покращити екологічний стан навколишнього природного середовища, зберегти будівлі від руйнування та ліквідувати причини можливої загрози життю та здоров’я учасників навчально-виховного процесу.
    Відповідно до проекту було здійснено наступні заходи:
• здійснення організаційних заходів щодо оформлення необхідних документів для забезпечення укладення і реалізації договору підряду.
• концептуальна підготовка програми;
• виконання робіт по частковій заміні каналізаційної труби;
• прокладання каналізаційної труби від вигрібної ями до міської каналізації;
• перевірка відповідними службами безпечності та екологічно-санітарним нормам;

Бюджет проекту становить 153 000 грн. - фінансування  з боку учасника Конкурсу (місцевого бюджету): - 27 тис. грн., фінансування з фонду Конкурсу (обласного бюджету):  70 тис. грн. та фінансування з боку організацій-партнерів: 56 тис. грн.
    Керівництво школи, педагогічний та батьківський колективи дякують всім організаціям партнерам, які долучились до реалізації проекту: Бершадська міська рада, ГО «Соціальний центр МХП», ПП «Де люкс», ПСП «Нертус+», Батьківський комітет, ТОВ «Бершадьавтотранс», вчитель Кокоша Л.М., ФОП Голуб В.І.