Завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі працівники поліції з честю виконують поставлені завдання із зміцнення законності і правопорядку в Україні

Птн, 06/07/2018 - 15:00

З нагоди відзначення 3-ї річниці професійного свята – Дня національної поліції України  голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради Михайло Бурлака, міський голова Михайло Кольченко та голова Джулинської ОТГ Петро Швець привітали працівників  Бершадського відділу поліції та  ветеранів правоохоронних органів.

Відзначаючи особливість професії, керівники району та міста наголошували, що на поліцію покладено виключно відповідальне і благородне завдання - захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадянина, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань, ведення боротьби із злочинністю, охорона громадського порядку, забезпечення громадської безпеки.   Важкі поліцейські будні вимагають від кожного із працівників Національної поліції високого професіоналізму та зразкової дисципліни. Завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та за умови всебічної підтримки з боку суспільства працівники поліції з честю виконують поставлені завдання із зміцнення законності і правопорядку в Україні.

Керівники побажали успіхів у професійній діяльності, щастя, міцного здоров’я, невичерпних духовних сил, благополуччя, стабільності та нових звершень у нелегкій, але такій потрібній людям службі. За сумлінне та відповідальне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята начальнику Бершадського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області полковнику поліції Вячеславу Лялюцькому вручено вітальний лист, а працівникам поліції Почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради.

Цього святкового дня працівників поліції привітали  керівник Бершадської місцевої прокуратури Володимир Гирба,  голова ветеранської організації району  Дмитро Саковський, від молодого покоління правоохоронців району колег вітав Михайло Ласовецький. Святкового настрою  та позитивних емоцій додали аматори сцени: Іван Гайдей, Інна Жучишина, Оксана Гончарук, Андрій Лавренюк, Світлана Гаврилюк, Максим Сполітак та Іван Щіпанський.

Служба в поліції ніколи не буває легкою, тож нехай щирі слова вітання, відзнаки та побажання енергії, благополуччя, здоров’я і успіхів підтримують мужніх, відважних, наполегливих, високопрофесійних працівників поліції щодня під час виконання службових обов’язків, нехай праця буде гідно оцінена і морально і матеріально, кар’єра успішно складається, а вдома завжди вірно чекають, розуміють та люблять.