Збережемо тепло – зігріємо наших діток

Срд, 28/02/2018 - 15:30

Проект Бершадської міської ради з такою назвою взяв участь у Першому районному конкурсі проектів і програм розвитку територіальних громад та був реалізований в 2017 році.
    Метою проекту було забезпечення дітей дошкільного віку  комфортними умовами перебування у дошкільному навчальному закладі «Пролісок» м.Бершадь, зниження захворюваності дітей, зменшення ресурсоємності утримання дітей в закладі шляхом встановлення енергозберігаючих вікон та дверей.
    Чимало було зроблено міською радою для поліпшення матеріально-технічної бази дитячого садка за останні роки. А саме: придбано електричну плиту, бойлери, телевізор, пральну машину - автомат, комп’ютер, холодильник, килимове покриття, гардини. Проведено капітальний ремонт водоканалізаційної мережі, даху будівлі, частини вікон. Всього за 5 років з міського бюджету на капітальні видатки було виділено 331 тисячу гривень.
    Розроблений проект став завершальним у заміні старих дерев’яних вікон на металопластикові. Виконання заходів проекту дало змогу замінити 23 вікна та 3 дверей на енергозберігаючі, на що було витрачено 97 тис.грн., з них 48,5 тис.грн. з фонду конкурсу та стільки ж з міського бюджету.
    Очікуваним результатом реалізації проекту стало забезпечення належного стабільного температурного режиму в приміщенні закладу, заощадження коштів на оплату енергоносіїв.