Збори громадян у Тирлівці

Чтв, 04/05/2017 - 14:00

   3 травня цього року в с.Тирлівка відбулися загальні збори громадян.  

   В роботі зборів взяли участь Пересунько Сергій Васильович - заступник голови районної ради, Русначенко Валентин Володимирович - заступник голови райдержадміністрації.    

   На зібранні були присутні Шляхівський сільський голова –Микола Макарчук  та керівник сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Світанок-Агросвіт» - Олег Ковбасюк.

   Сільський голова Іван Троскот прозвітував про проведену  роботу  у 2016 році.

   В обговоренні взяла участь директор школи Юлія Марущак, яка розповіла про роботу закладу та висловила подяку народному депутату Миколі Кучеру та  директору СТОВ «Світанок Агросвіт»   Олегу Ковбасюку за надану допомогу  у будівництві свердловини.

   На обговорення громади було винесено також питання про об’єднання громад. Сільський голова поінформував присутніх про те, що надійшла пропозиція від Шляхівської громади про об’єднання Тирлівської та Шляхівської територіальних громад.

   Виступив Шляхівський сільський голова Микола Макарчук , який закликав до об’єднання і сказав, що жителі Тирлівки не будуть обділені в об’єднаній громаді.

   Олег Ковбасюк в своєму виступі інформував, яка допомога буде надана об’єднаній громаді . Зокрема, буде відремонтована дорога Шляхова-Тирлівка, забезпечено транспортне обслуговування в об’єднаній громаді, надання підтримки в галузі охорони здоров’я.

   Заступник голови районної ради Сергій Пересунько назвав  зміни в освітній галузі, які відбуватимуться  в об’єднаній громаді.

   Більшість присутніх на зборах підтримали пропозицію щодо об’єднання громад.

   Після зборів Сергій Пересунько та Валентин Рсначенко відвідали школу та дитячий садочок.