Здійснено освячення і благословення початку будови храму

Нед, 14/05/2017 - 08:45

14 травня 2017 року єпископом Української Греко-Католицької Церкви Йосифом Міляном здійснено освячення і благословення початку будови храму в м.Бершадь по вул. Т.Шевченка У заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, керівник апарату районної ради Микола Грабчак та бершадський міський голова Михайло Кольченко, прихожани з навколишніх парафій сіл Голдашівки, Романівки, Осіївки, м.Чечельника, м.Балти.

Радість вірян розділили священнослужителі УГКЦ: отець декан Миколай Дуркалець, отці.Василь Окрепкий, о.Василь Комарницький, о.Дмито Белей, о.Петро Новосельський - священик Римо-Католицької Церкви, о.Андрій, о.диякон Михайло Продиус, пастор євангельської Церкви Ігор Нагорнюк. Присутні були вражені відкритістю і щирим серцем владики Йосифа. Єпископ висловив подяку меценату парафії  І.Давидову.

На завершення заходу, о. Михайло Будник щиро подякував представникам влади, депутатам, прихожанам, яку взяли участь у організації та запевнив, що новозбудована церква стане осередком культури та просвітництва у районі. Він акцентував увагу на тому, що свято відбулося, а попереду щоденна праця – будівництво  храму і Церкви - спільноти Божих дітей!

Відділ організаційної роботи інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації