Жінок Бершадщини привітали із святом Весни, Ніжності і Краси

Втр, 12/03/2019 - 08:15

7 березня 2019 року у районному будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру. Представниць прекрасної половини вітали перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, заступник голови районної ради Сергій Пересунько, заступник міського голови Віталій Синявський

Керівники району і міста відзначили, що усе найсвітліше, що є у житті – весна, радість, щастя, кохання, пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського, його душею. Подякували за співпрацю, постійну допомогу та підтримку у питаннях соціально-економічного та культурного розвитку району.   Побажали найчарівнішій половині людства міцного здоров’я, успіхів , жіночого щастя, любові, добра та миру.

8 Березня по-справжньому світле та весняне свято, яке щоразу нагадує нам про найцінніше та найпрекрасніше, що є у житті – кохання, любов до рідних, сімейне благополуччя та турботу про дітей, тепло материнських рук і родинний затишок, жіночу мудрість, любов і милосердя.

Цьогоріч святкування на Бершадщині було особливим, адже прекрасних бершадчанок, у рамках обмінних концертів вітали кращі творчі аматорські колективи Крижопільського району. Тож слова вітання бершадчанкам прозвучали від першого заступника голови Крижопільської райдержадміністрації Валентина Пастушенка та заступника голови Крижопільської райдержадміністрації Валентини Круць

Після офіційної частини учасникам заходу аматори сцени Крижопільського району подарували чудові емоції, пісні, танці, музику, гарний настрій, незабутні враження.