Зі 100-літнім ювілеєм привітали жительку П'ятківки

Втр, 21/05/2019 - 13:30

Сто років для світу – це маленька крихта у просторі часу, сто років для людини – майже вічність. Роки радісні і тяжкі, святкові і буденні, насичені подіями та непередбачуваними змінами, бачила в своєму житті Віхренко Ірина Василівна, жителька села П'ятківка, яка нещодавно зустріла свій 100-ий день народження.

Щоб привітати ювілярку до її оселі завітали голова районної ради Михайло Бурлака, сільський голова Леонід Свистун, директор Бершадської філії "Зернопродукт" Олексій Суховітрук, голова  районної  організації  ветеранів війни та праці Крамар  Володимир  Максимович, начальник Бершадського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Тетяна Долайчук, депутат сільської ради  Гладиборода Іван Антонович, родичі і сусіди. Керівники району вручило ювілярці  квіти та подарунки.

Михайло Григорович звернувся до ювілярки із щирими словами вітання: "Довгожителі – це жива історія нашого краю, вклоняємося Вашій життєвій мудрості, багатому досвіду, незламності перед воєнними лихоліттями. Радіємо, що переживши багато бурхливих подій, Ви стали стали свідком народження незалежної Української держави. Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, радості, благополуччя та ще довгих років в такому хорошому настрої".

Присіло на плече Ірини Василівни століття. Але незважаючи на поважний вік ювілярка енергійна і своєю життєвою силою надихає оточуючих на нові трудові звершення. Гордимося довгожителькою нашого району, схиляємо голову перед її мудрістю і життєвою витримкою.