Змагання з шашок «Бершадська Нива 2017»

Срд, 09/08/2017 - 08:30

4 - 6 серпня 2017 року  в м. Бершадь  відбувся Всеукраїнський 39-й турнір "Бершадська Нива-2017 " з шашок-64. В змаганнях прийняли участь 57спортсменів із багатьох областей України, а також з республіки Молдова. Серед  них 1 майстер спорту, 23 кандидати у майстри спорту. Турнір пройшов у цікавій і напруженій боротьбі. У гострому суперництві, цікавій і безкомпромісній грі переможцями і призерами стали :

В основному турнірі :

1 м. Гончаренко Ярослав – м. Балта
2 м. Луценко Віталій -м. Вінниця
3 м. Моренко Олександр – Одеська область

Серед жінок:                                                              Серед юнаків:

1м. Грабчак Катерина -м. Бершадь                      1м.Чечельницький Назар -м. Бершадь
2м. Бойко Надія -м. Бершадь                                2м. Криницький Дмитро -м. Бершадь
3м.  Дунаєвська Анастасія -м. Бершадь               3м. Дунаєвська Анастасія -м. Бершадь

Бліц – турнір:

1м. Гончаренко Ярослав – м. Балта
2м. Моренко Олександр – Одеська область
3м. Луценко Віталій -м. Вінниця
4м. Дьомін  Олександр – м. Бершадь

Переможці і призери змагань нагороджені грамотами відділу освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації. Спонсори надали фінансову підтримку для придбання призів для нагородження учасників змагань.

Відділ освіти, фізичної культури та спорту РДА.