Змагання з волейболу «Пам’яті воїна афганця Василя Ободнюка».

Пон, 12/03/2018 - 15:45

10 березня 2018 року в спортивному залі Флоринської ЗОШ відбулись традиційні змагання з волейболу «Пам’яті воїна афганця Василя Ободнюка». З вітальним словом виступили заступник голови Бершадської районної Ради Сергій Пересунько, заступник Флоринського сільського голови Валентина Петровська, заступник директора Флоринської ЗОШ Лариса Красножон та племінник воїна-афганця Віталій Шевчук.  Спортсмени вшанували пам'ять героя та розпочали змагання, в яких взяли участь волейболісти із Тульчина, Тростянця, Чечельника, с.Ківачівка Теплицького району, команда Флорино освіта та команда Флорино І. Усі спортсмени показали гарну та напружену гру.
І - місце посіла команда Флорино І;
ІІ – місце посіла команда з Тульчина;
ІІІ – місце посіла команда з Чечельника.
    Нагородження проводив спонсор команди «Флорино І» Сергій Пересунько та головний суддя змагань Валерій Дунаєвський. Учасники змагань були нагороджені грамотами та медалями.

Голова Бершадської
РО ВФСТ «Колос»       Олег Толстов