Звернення керівництва району щодо проведення благоустрою населених пунктів

Птн, 15/03/2019 - 14:45

Шановні жителі Бершадського району!
      Звертаємось до вас з проханням прийняти активну участь в благоустрої населених пунктів.
      Заходи з благоустрою мають на меті не тільки вчити прибирати землю та водойми від забруднення, а й не засмічувати їх, дбати про довкілля не за приписами та розпорядженнями, а щоденно. Зробити турботу про навколишнє середовище нормою життя. Поступати за принципом «Чисто не там де прибирають, а там де не смітять».
    Районна  рада та районна державна адміністрація пропонують здійснити ряд робіт щодо санітарного очищення територій та вивезення сміття в спеціально відведені місця, прибирання узбіччя доріг, оформлення вуличних газонів, квітників та висадки дерев, привести у належний вигляд вулиці, прибудинкову територію, парки, сквери, пам’ятники, солдатські могили,  місцеві кладовища.
    Просимо кожного жителя, представників громадських та політичних організацій внести свою частку у роботу з прибирання населеного пункту, в якому ви проживаєте, допомогти комунальним підприємствам навести лад на території рідної Бершадщини.
    Заздалегідь дякуємо вам, дорогі земляки, за небайдужість до проблем благоустрою нашого краю, адже хто, як не ми самі створюємо своє життя, свій побут.
    Давайте разом додамо любій Бершадщині краси!
    З повагою та сподіванням на розуміння.

Голова районної ради                Голова райдержадміністрації
      М.Бурлака                                    І.Стефанцов