Звернення керівництва району з нагоди 31-ї річниці аварії на ЧАЕС

Срд, 26/04/2017 - 10:15

Шановні жителі району!

26 квітня 1986 року увійшло в історію цивілізації трагічною датою. На багатостраждальній українській землі сталася жахлива техногенно-екологічна катастрофа, якої людство ще не знало. Саме цю сумну дату Генеральна Асамблея ООН визначила як Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф.

Аварія на ЧАЕС віддаляється від нас у часі. Від того чорного дня минуло 31 рік. Проте щороку ми все глибше усвідомлюємо масштаби і наслідки тієї страшної катастрофи та розуміємо, від якого лиха врятували світ вогнеборці, працівники ЧАЕС, військові, медики. Всі свідомі українці кинулися тоді рятувати країну. У наших серцях житиме невмируща пам'ять про всіх солдатів атомного фронту, які зупинили ескалацію катастрофи, не допустили її переростання у глобальний винищувальний смерч для всієї України та інших держав. Серед них були і жителі нашого району.

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять тих Героїв, у кого «мирний» чорнобильський атом забрав життя. Ми підтримуємо тих співвітчизників, чиє здоров’я донині несе відбиток страшної аварії. Держава повинна зробити все, щоб ліквідатори аварії на ЧАЕС отримали гідну компенсацію за втрачене здоров’я!

Низький уклін усім нашим Героям-чорнобильцям! Бажаємо  вам і вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, миру, спокою та довгих років життя!

Ми маємо пам'ятати  про Чорнобиль та робити  все, щоб більше в жодній частині світу не повторилася ядерна катастрофа.

Голова районної ради                       Голова райдержадміністрації

М. Бурлака                                           І. Стефанцов