Звернення СО "Бершадські ЕМ до жителів Бершадського району

« ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО»

СТРУКТУРНА ОДИНИЦЯ

«БЕРШАДСЬКІ  ЕЛЕКТРИЧНІ  МЕРЕЖІ»

Україна, 24400, м. Бершадь,вул..Шевченка,24  Тел. (04352) 2-19-73 Факс 2-49-90; 2-19-73

Шановні жителі Бершадського району СО «Бершадські ЕМ» повідомляють, що відбулись зміни до Правил користування електричною енергією для населення затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2016 р. № 591 п. 12, а саме:

«Передані побутовим споживачем та отримані у порядку, визначеному у договорі, та/або зняті електропостачальником (електророзподільним підприємством) дані про покази засобу обліку протягом періоду, що починається за два робочі дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій робочий день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Зняті споживачем чи отримані та/або зняті енергопостачальником (електророзподільним підприємством) дані про покази засобу обліку в інший день вважаються вихідними даними для визначення показів засобу обліку на перше число календарного місяця шляхом додавання (віднімання) середньодобового споживання, помноженого на кількість днів (діб) між датою зняття показів та першим числом календарного місяця.

Середньодобове споживання визначається виходячи з даних про покази засобу обліку, зафіксовані між двома послідовними зняттями, та кількості днів між цими зняттями показів.»

Тому просимо врахувати, що СО «Бершадські ЕМ» пишуть для споживачів дві колонки. Перша – фактичні, які зняті контролером на час огляду(з 10 по 25 число згідно затверджених планів), друга - кінцеві, які розраховуються згідно середньодобового споживання (наприклад показники зняті 17-го – розрахунок проводиться з 1-го по 17- те по фактичним показникам, а з 18-го по 31 по середньодобовому) .

При виявленні розбіжностей в квитанціях та фактичних показниках лічильника, та оплати будь-ласка звертайтесь в СО «Бершадські ЕМ», або тел. за номером 0(800)217-217, 2-14-48.