Оголошено Другий районний конкурс проектів та програм розвитку територіальних громад Бершадського району

Срд, 13/06/2018 - 15:00

Відповідно до Положення про районний конкурс проектів та програм розвитку територіальних громад, затвердженого рішенням 8 сесії районної ради 7 скликання від 16.12.2016 року,  розпорядження голови районної ради від 29.05.2018 року та рішення Наглядової ради (протокол №1 від   13.06.2018 р.) з 15 червня 2018 року оголошено Другий районний конкурс проектів та програм розвитку територіальних громад Бершадського району.

Пріоритетними напрямами Конкурсу є:

-   зміцнення матеріально-технічної бази бюджетних установ соціально-культурної сфери;

-  благоустрій населених пунктів;

-  модернізація та побудова мереж водопостачання;

-  підвищення енергоефективності громадських закладів, використання відновлювальних джерел енергії;

-  розвиток фізичної культури і спорту;

-  організація захисту громадського порядку, охорони навколишнього природного середовища;

-  розвиток туристичної діяльності та курортної справи;

-  поліпшення безпеки життя.

Максимальний обсяг фінансування проектів-переможців з районного бюджету становить – 50 тис. грн., (Обсяг фінансового запиту за проектом з фонду Конкурсу не повинен перевищувати  80 % від загального бюджету проекту)

Заявки та конкурсна документація подаються до районної ради в організаційний відділ виконавчого апарату.

Подача проектів здійснюється протягом двох місяців від дати оголошення про проведення Конкурсу.

У конкурсі може брати участь  один проект від подавача.

Кінцевий термін подання проектів в друкованому та електронному вигляді  - до 16 год. 15 серпня 2018 року.

З більш детальною інформацією щодо написання та оформлення проектів також можна ознайомитись на веб-сайті Бершадської районної ради в розділі «Проектна діяльність», та сайті Бершадської райдержадміністрації.

Контактні особи:  Матвієнко Людмила Михайлівна, Грицик Ніна Миколаївна, Цимбалюк Світлана Федорівна. тел.: 2-21-67, 2-49-15, 2-38-85

З більш детальною інформацією можна ознайомитись тут:

ПОЛОЖЕННЯ про районний конкурс проектів та програм розвитку  територіальних громад