ПОЛОЖЕННЯ про районний конкурс проектів та програм розвитку територіальних громад

Чтв, 18/05/2017 - 08:30

Конкурс 2017 року

Наглядова рада районного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

О Г О Л О Ш У Є

Перший районний конкурс проектів розвитку територіальних громад Бершадського району

Відповідно до Положення про районний конкурс проектів та програм розвитку територіальних громад, затвердженого рішенням 8 сесії районної ради 7 скликання від 16.12.2016 року,  розпорядження голови районної ради від 04.05.2017 року та рішення Наглядової ради (протокол №1 від   17.05.2017 р.) з 17 травня 2017 року оголошено Перший районний конкурс проектів та програм розвитку територіальних громад Бершадського району.

Учасниками Конкурсу є міська, сільські ради, об’єднанні територіальні громади Бершадського району.

Пріоритетними напрямами Конкурсу є:

-         зміцнення матеріально-технічної бази бюджетних установ соціально-культурної сфери;

-         благоустрій населених пунктів;

-         модернізація та побудова мереж водопостачання;

-         підвищення енергоефективності громадських закладів, використання відновлювальних джерел енергії;

-         розвиток фізичної культури і спорту;

-         організація захисту громадського порядку, охорони навколишнього природного середовища;

-         розвиток туристичної діяльності та курортної справи;

-         поліпшення безпеки життя.

Максимальний обсяг фінансування проектів-переможців з районного бюджету становить – 50 тис. грн., (Обсяг фінансового запиту за проектом з фонду Конкурсу не повинен перевищувати  80 % від загального бюджету проекту)

Заявки та конкурсна документація подаються до районної ради в організаційний відділ виконавчого апарату.

Подача проектів здійснюється протягом двох місяців від дати оголошення про проведення Конкурсу.

У конкурсі може брати участь  один проект від подавача.

Кінцевий термін подання проектів в друкованому та електронному вигляді  - до 16 год. 17 липня 2017 року.

Контактні особи:  Матвієнко Людмила Михайлівна, Грицик Ніна Миколаївна, Цимбалюк Світлана Федорівна.

тел.: 2-21-67, 2-49-15, 2-38-85

З більш детальною інформацією можна ознайомитись тут:

ПОЛОЖЕННЯ про районний конкурс проектів та програм розвитку  територіальних громад