Новини

Президент підписав Закон щодо посилення соцзахисту постраждалих учасників Революції Гідності

Птн, 20/07/2018 - 15:30

Президент Петро Порошенко підписав Закон України № 2443-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо соціального захисту постраждалих учасників Революції Гідності та деяких інших осіб».

Закон спрямований на посилення соціальної захищеності учасників антитерористичної операції, учасників Революції Гідності та членів сімей загиблих з числа таких осіб.

Юні бершадські футболісти прийматимуть участь у футбольному турнірі "Кубок DANA CUP"

Птн, 20/07/2018 - 15:15

Сьогодні голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради Михайло Бурлака та міський голова Михайло Кольченко побажали юним бершадським футболістам щасливої дороги,  удачі та перемоги на футбольному турнірі Кубок  DANA CUP.  Додому щоб  повернулися здорові, щасливі, з гарним настроєм та позитивними емоціями.

В УКРАЇНІ ПРОВЕДУТЬ ПРОБНИЙ ПЕРЕПИС НАСЕЛЕННЯ: ВІДОМО КОЛИ І ДЕ

Птн, 20/07/2018 - 15:15

У 2019 році в Україні проведуть пробний перепис населення. Це дозволить підготуватися до Всеукраїнського перепису, який запланований на 2020 рік.

Пробний перепис дозволить підготувати механізми та засоби для проведення Всеукраїнського перепису, які використовувалися востаннє у 2010 році. Це рішення є частиною підготовчих заходів до проведення Всеукраїнського перепису населення, запланованого на 2020 рік, – йдеться у повідомленні Міністерства.

До уваги жителів Бершадського району!

Птн, 20/07/2018 - 11:45

20 липня 2018 року по ВДТ - 6   о 17.00 та 19.00    буде транслюватися репортаж про відкриття пам’ятного знаку  Герою України, полковнику Юрію Коваленку.

Захід відбувався біля Меморіалу Слави у Бершаді за участі батьків та родини, бойових побратимів Юрія Вікторовича. Також на відкритті були присутні керівники області, району та міста.

Еко-музичний фестиваль «Skyline» запрошує

Чтв, 19/07/2018 - 17:00

28-29 липня у парку «Анталька», за підтримки народного депутата Миколи Кучера, Бершадської райдержадміністрації та районної ради, Бершадської міської та Флоринської сільської рад, всіх територіальних громад району, громадських організацій Бершадщини відбудеться  еко-музичний фестиваль «Skyline» .

ВХІД – БЕЗКОШТОВНИЙ!

Довідки з Пенсійного фонду відтепер можна отримувати онлайн

Чтв, 19/07/2018 - 15:15

Пенсійний фонд України запровадив новий сервіс із надання електронних документів з підтвердженням QR-кодом. Послуга доступна для користувачів Веб-порталу Пенсійного фонду України, які увійшли на Портал за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП).

Це сучасне нововведення дозволяє громадянам не виходячи з дому отримувати такі електронні документи:

Комітет ВРУ з питань науки і освіти підтримав законопроект щодо розвитку інклюзії на різних рівнях освіти, ініційований Мариною Порошенко

Чтв, 19/07/2018 - 10:45

Дружина Президента України Марина Порошенко взяла участь у засіданні Комітету ВРУ з питань науки і освіти, під час якого розглядався проект Закону №8556 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг».

Телекомунікаційні мережі в будинках розміщуватимуться за стандартами ЄС, - Геннадій Зубко

Чтв, 19/07/2018 - 10:30

Уряд затвердив єдині правила розміщення будинкових телекомунікаційних мереж та доступу провайдерів до інфраструктури будинків. Прийняті рішення спрямовані на імплементацію Директиви 2002/19/ЄС про доступ до електронних комунікаційних мереж та пов’язаного оснащення. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, коментуючи прийняття відповідних урядових постанов.

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко провела зустрічі з членами Комітету закордонних справ Палати представників Конгресу США

Чтв, 19/07/2018 - 10:15

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко разом з Послом України в США Валерієм Чалим провели зустрічі з членами Комітету закордонних справ Палати представників - конгресменом-республіканцем Тедом По та конгресвумен-демократом Діною Тайтус.

У Бершаді відбувся семінар з орієнтації на контрактну службу в Збройних Силах України

Срд, 18/07/2018 - 15:15

В рамках угоди про співпрацю та з метою комплектування  Збройних Сил України 17 липня 2018 року в Бершадській  районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся семінар з орієнтації на контрактну службу в Збройних Силах України.   Відкриваючи семінар, спеціалісти філії  звернули увагу присутніх на особливості працевлаштування  в сучасних ринкових умовах та наголосили на одній з можливих форм зайнятості - військовій службі за контрактом.

Сторінки