До відома депутатів

Втр, 19/09/2017 - 14:45

Звертаємо вашу увагу, що відповідно до статі 13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» (надалі Закон) депутат місцевої ради має право на депутатське звернення - це викладена в письмовій формі вимога депутата місцевої ради з питань, пов'язаних з його депутатською діяльністю, до місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб, а також керівників правоохоронних та контролюючих органів, підприємств, уста

DESPRO запрошує до участі у дистанційному курсі «Управління проектами місцевого розвитку - 7»

Втр, 19/09/2017 - 14:45

Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO запрошує представників органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, депутатів місцевих рад, лідерів громад та активістів громадського сектору до участі у дистанційному (електронному) курсі «Управління проектами місцевого розвитку - 7» на онлайн-платформі Спільнота практик місцевого розвитку.

Про виділення коштів на вибори

Пон, 18/09/2017 - 16:15

Постановою ЦВК від 31.08.2017 року №172 затверджено розподіл субвенції з державного бюджету на проведення перших виборів депутатів та голів об’єднаних територіальних  громад, що відбудуться 29.10.2017 року.

Для  проведення виборів в  с. Шляхова,  на Бершадський район,  виділено 151000 гривень. Фінансовим управлінням  проводяться заходи, щодо своєчасного і цільового використання коштів.

Робота лісівників – це запорука екологічної безпеки, зміцнення здоров’я людей та належні економічні показники

Пон, 18/09/2017 - 15:15

15 вересня 2017 року в приміщенні ДП «Бершадський лісгосп» відбулись урочисті заходи з нагоди святкування Дня працівника лісу. В заходах прийняли участь перший заступник голови райдержадміністрації  Володимир Ольшевський, заступник голови районної ради Сергій Пересунько та заступник міського голови Віталій Синявський.

Виїзний прийом у Маньківській територіальній громаді

Пон, 18/09/2017 - 14:00

Питання соціально-економічного розвитку Бершадського району взагалі і кожної територіальної громади зокрема, є пріоритетними в діяльності районної влади.

17 вересня - День працівників лісу

Птн, 15/09/2017 - 15:45

Шановні працівники лісового господарства Бершадщини!

Щиро вітаємо вас  із професійним святом.

Привітання керівництва району з Днем рятівника України

Птн, 15/09/2017 - 15:30

Шановні  рятувальники,  працівники  цивільного захисту  району вітаємо вас із професійним святом!

Утверджуючи добро і милосердя, ви - справжні герої наших днів - з честю виконуєте покладені на вас завдання. Спасибі вам за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом. Переконані, що ви і надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі.

Асоціації місцевого самоврядування стануть замовниками освітніх послуг, - представник НАДС

Птн, 15/09/2017 - 08:45

Асоціації органів місцевого самоврядування зможуть формувати замовлення освітніх послух для підвищення кваліфікації депутатів та посадових осіб місцевих представництв.

Про це, під час наради-семінару Української асоціації районних та обласних рад у Затоці, заявила Людмила Рикова, заступник начальника Відділу Національного агенства України з питань державної служби, коментуючи проект Концепції реформування системи профнавчання держслужбовців та посадовців і депутатів органів місцевого самоврядування.

Президент Національної академії держуправління розповів чому в Україні слабка підготовка кадрів місцевого самоврядування

Птн, 15/09/2017 - 08:30

Відсутність єдиного координуючого центру надання освітніх послуг для представників органів місцевого самоврядування є причиною низької підготовки службовців місцевих представництв.

Про це заявив Василь Куйбіда, Президент Національної академії державного управління при Президентові України під час дискусійної панелі наради-семінару Української асоціації районних та обласних рад.

Представлено нового керівника Бершадського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області

Срд, 13/09/2017 - 17:00

13 вересня 2017 року в залі засідань Бершадської райдержадміністрації начальник Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області СИДОРУК Григорій Павлович представив призначену на посаду начальника управління Держпродспоживслужби  ГУБКО Наталю Іванівну.

На зібранні були присутні голова районної ради Михайло Бурлака, голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, керівники структурних підрозділів та апарату райдержадміністрації.

Сторінки