Пам’ятка для населення про самоізоляцію

Пон, 30/03/2020 - 17:00

Що означає «самоізоляція»?

Самоізоляція – це, в першу чергу, утримання від контакту з іншими для того, щоб зменшити ризик інфікування.

Самоізоляція виключає будь-які ситуації, коли ви тісно контактуєте з іншими людьми (наприклад, близький контакт віч-на-віч на відстані менше, ніж 2 метри, або тривалістю понад 15 хвилин).

Виключенням є лише звернення за медичною допомогою (тільки після консультації телефоном).

Якщо ви не впевнені, чи потребуєте ви самоізоляції, або не знаєте до кого звернутися, будь ласка, зателефонуйте на Урядову гарячу лінію: 1545

Оперативна інформація щодо захворюваності на ГРВІ та ситуації з коронавірусною інфекцією на Бершадщині

Пон, 30/03/2020 - 16:30

З початку запровадження карантину до лікувальних установ району звернулось 779 громадян.  В тому числі до КНП «Бершадський   ЦПМСД»- 696 осіб, до КНП «Бершадська ОЛІЛ» - 82. З трьох осіб, що мали підозру на коронавірус у двох підозри не підтвердились. По одному хворому проводиться подальший аналіз відібраного біоматеріалу.

Що робити, якщо хворий з підтвердженим діагнозом COVID19 знаходиться на лікуванні в домашніх умовах?

Пон, 30/03/2020 - 16:15

При захворюванні на  COVID-19  у  важких випадках хворого госпіталізують, а родичам потрібно самоізолюватись. Якщо випадок неважкий і хворий залишається вдома, а в одній квартирі з хворим живе його сім’я, то  їй необхідно дотримуватись наступних рекомендацій:

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

Пон, 30/03/2020 - 09:45

В Україні зафіксовано 475 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

За даними ЦГЗ, станом на 22:00 29 березня в Україні 475 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19 ПЛР-дослідженням. Усього зафіксовано 10 летальних випадків від COVID-19 в Україні. Загалом 6 людей вже одужали — повторне лабораторне дослідження не виявило вірусу в організмі.

Визначено перелік лікарень для госпіталізації пацієнтів з COVID-19

Пон, 30/03/2020 - 09:30

В Україні 240 закладів були визначені для госпіталізації пацієнтів з COVID-19. Це - лікарні першої хвилі, які першими прийматимуть пацієнтів з коронавірусом. Список цих лікарень буде збільшуватись у разі необхідності. Побачити інформацію про лікарні та рівень їхньої оснащеності можна на новому дешборді НСЗУ

МОЗ України оновив алгоритми надання медичної допомоги хворим на коронавірусну хворобу (COVID-19)

Пон, 30/03/2020 - 09:30

З 29 березня Україна працюватиме за оновленими медичними стандартами надання медичної допомоги у випадку коронавірусної інфекції. МОЗ України оновив алгоритми організації протиепідемічних заходів та медичної допомоги в осередках інфікування.

Оновлені стандарти узгоджуються з рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров'я та є адаптованими до потреб системи охорони здоров'я України.

Вінницькі лісівники - на фініші весняної лісокультурної кампанії!

Пон, 30/03/2020 - 09:15

Держлісгоспи Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства ще в січні цього року розпочали активну підготовку до цьогорічної весняної лісокультурної кампанії. І ніщо не може стати на заваді цього найважливішого у лісокультурному циклі етапу робіт. Навіть карантин!

Під час весняної посадки лісу 2020 року вінницькі лісівники запланували посіяти і посадити 1039 га лісів. Станом на 27 березня маємо вже 989 га створених лісів! А це – 95 відсотків до плану! На 100 відсотків виконано план створення захисних насаджень!

Звернення лікарів сімейної медицини Бершадського району

Пон, 30/03/2020 - 09:15

Шановні бершадчани!

Коронавірус шириться світом. В Україні, як і в багатьох інших країнах, запровадили карантин. Настав час, коли можна врятувати себе і свою сім'ю не виходячи з дому! Дотримуйтесь карантинного режиму! Ситуація з поширенням коронавірусної інфекції дуже серйозна!

Україна переведе стрілки годинника на літній час

Птн, 27/03/2020 - 12:00
Цієї неділі, 29 березня, Україна переходить на "літній час". Стрілки слід перевести вперед на годину о 3-й ранку – на 4:00.

Згідно з постановою Кабіміну на території України визначено такий порядок обчислення часу: час другого часового поясу (київський час) з переведенням щорічно годинникової стрілки:

в останню неділю березня о 3 годині на 1 годину вперед
в останню неділю жовтня о 4 годині на 1 годину назад.

Через переведення годинників на літній час вставати доведеться раніше.

Сторінки