Новини

«Питання благоустрою, ремонту доріг, екології залишаються одними із пріоритетних»

Срд, 22/05/2019 - 15:00

Голова районної ради Михайло Бурлака прийняв участь у роботі  наради з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів центральних міністерств та відомств, організацій та установ району.

Серед ключових питань, які розглядалися на нараді – організація щорічної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів; поточний та капітальний ремонт  дорожньої інфраструктури району.

Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, реформування земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою населених пунктів

Втр, 21/05/2019 - 16:00

21 травня 2019 року в залі засідань районної ради, під головуванням Олександра Кавуна, за участю  членів постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, реформування земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою населених відбулось засідання комісії.

Зі 100-літнім ювілеєм привітали жительку П'ятківки

Втр, 21/05/2019 - 13:30

Сто років для світу – це маленька крихта у просторі часу, сто років для людини – майже вічність. Роки радісні і тяжкі, святкові і буденні, насичені подіями та непередбачуваними змінами, бачила в своєму житті Віхренко Ірина Василівна, жителька села П'ятківка, яка нещодавно зустріла свій 100-ий день народження.

І знову запалав факел "Золотого Олімпу - 2019" на Бершадщині

Пон, 20/05/2019 - 08:15

17 травня 2019 року у районному Будинку культури відбулося свято винахідливості, творчості, кмітливості, таланту - вітання переможців та призерів Всеукраїнських та обласних олімпіад, конкурсів, фестивалів, предметних тижнів, спортивних  змагань.  Проймаємося гордістю за те, що учасниками,  які поповнили  скарбницю  перемог  нашого району, стали більше двохсот учнів.

Вручено відзнаки лауреатам районної премії «Таланти Бершадщини»

Пон, 20/05/2019 - 16:45

17 травня 2019 року під час проведення районного свята «Золотий олімп» вручено відзнаки лауреатам премії «Таланти Бершадщини» за номінаціями «Учень року», «Спортсмен року», «Творча особистість року».

Зокрема: номінація «Учень року» - Свистун Софія Іванівна, учениця 9 класу П’ятківської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів  (вчитель Дяк Галина Іванівна);

Обговорено стан підготовки до літньої оздоровчої кампанії

Пон, 20/05/2019 - 10:00

Заступник голови районної ради Сергій Пересунько взяв участь у селекторній нараді, яку проводив заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк. В студії були також присутні члени  районного оперативного штабу з координації оздоровчої кампанії 2019 року.

19 травня в Україні День пам'яті жертв політичних репресій

Нед, 19/05/2019 - 07:00

Щороку у третю неділю травня в Україні урочисто вшановують пам’ять жертв політичних репресій, жертв великого і страшного терору - цієї цинічної і жорстокої машини знищення людського життя.

18 травня День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу та День боротьби за права кримськотатарського народу

Суб, 18/05/2019 - 08:00

Депортація кримських татар розпочалася 18 травня 1944 року о 3 годині ранку й тривала до початку червня. Проте, перша і найбільша хвиля завершилася 20 травня.

Офіційною підставою для депортації стала таємна постанова Державного комітету оборони № 5859

Птн, 17/05/2019 - 15:00

До уваги депутатів - членів постійної комісії районної ради з питань АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ, РЕФОРМУВАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН, ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА БЛАГОУСТРОЮ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ 21 травня 2019 року о 9-00 год. в залі засідань районної ради (ІІ поверх) відбудеться засідання постійної комісії районної ради.
    На порядок денний вносяться наступні питання:

З 1 ЛИПНЯ ПІДВИЩИТЬСЯ ВАРТІСТЬ ОФОРМЛЕННЯ ПАСПОРТА ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ (ID-КАРТКИ) ТА ПАСПОРТА ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ ДЛЯ ВИЇЗДУ ЗА КОРДОН

Птн, 17/05/2019 - 11:45

Управління ДМС  у Вінницькій області повідомляє, що з 1 липня в Україні підвищиться вартість адміністративних послуг при оформленні паспорта громадянина України (ID-картки) та паспорта громадянина України для виїзду за кордон (згідно постанови КМУ №371 від 24 квітня 2019 року).

Але, наразі, є ще майже два місяці, щоб встигнути оформити документи за старою вартістю.

Сторінки