Новини

ДО КІНЦЯ РОКУ ЗА КОШТИ ДФРР ОБЛАСТІ ЗАВЕРШАТЬ 435 ПРОЕКТІВ. НЕОСВОЄНІ КОШТИ ПОВЕРНУТЬ ДО ДЕРЖБЮДЖЕТУ

Срд, 20/11/2019 - 11:00

У Комітеті Верховної Ради України з питань бюджету відбулось засідання Комісії з оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

ЗАПРАЦЮВАВ НОВИЙ ОНЛАЙН-ІНСТРУМЕНТ У РАМКАХ УРЯДОВОЇ ПРОГРАМИ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Срд, 20/11/2019 - 09:45

Відтепер запрацював новий онлайн-інструмент у рамках урядової програми «Доступні ліки».

У зручному форматі можна знайти всі аптеки, що працюють за програмою «Доступні ліки», у радіусі 7 км від медичних закладів, у яких працюють сімейні лікарі, педіатри та терапевти.

Аптеки – за посиланням: http://texty.org.ua/d/2019/medical_reform/#/apteky

Село Серединка віднині матиме книгу про свою історію

Втр, 19/11/2019 - 14:30

Днями громада села Серединка Бершадського району отримала з рук авторів Петра Маніленка і Федора Шевчука книгу з історії свого рідного села «Серединка – тепла крапка на карті України». Дане видання є 40-м томом бібліотечної серії і являє собою унікальний історичний нарис, який розповідає про історію села від найпершої згадки про нього і до сьогодення. Видано книгу за сприяння Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА і комунальної установи «Видавничий дім «Моя Вінниччина».

Рекомендації круглого столу з питань децентралізації направлені до Верховної Ради України

Втр, 19/11/2019 - 10:45

12 листопада у Харкові у приміщенні Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбувся круглий стіл «Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні: проблеми та перспективи» за участі науковців у сфері державного будівництва й місцевого самоврядування та практиків — керівників та депутатів обласної й місцевих рад Харківщини.

Порядок видачі трудової книжки

Втр, 19/11/2019 - 10:45

Відповідно до статті 47 Кодексу законів про працю України: власник або уповноважений ним орган зобов’язаний провести розрахунок з працівником і видати йому трудову книжку в день звільнення.

Делегація з Бершадщини взяла участь в обласних урочистих заходах з нагоди Дня працівників сільського господарства України

Пон, 18/11/2019 - 14:15

День працівників сільського господарства України - професійне свято працівників аграрної галузі, підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, водогосподарських та обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу України.     Відзначається щорічно у третю неділю листопада.

Працівників сільського господарства Вінницької області вітали напередодні свята - 15 листопада.

Президент нагородив до професійного свята

Пон, 18/11/2019 - 10:30

Директор сільськогосподарського товариства «Лан» з Вінницької  області Сергій Савченко отримав державну нагороду. Про це йдеться в указі Президента від 15 листопада «Про відзначення державними нагородами України працівників агропромислового комплексу».

Вітання керівництва району з Днем працівників сільського господарства

Птн, 15/11/2019 - 13:45

Шановні працівники аграрної галузі району!
      Щиросердечно вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства.

Підсумки районного огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання та спорту в територіальних громадах у 2019 році

Птн, 15/11/2019 - 11:00

Цими днями організаційний комітет під головуванням заступника голови Бершадської районної ради Сергія Васильовича Пересунька підбив підсумки районного огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання та спорту в територіальних громадах у 2019 році.

Сторінки