Протипожежне водопостачання на території району - на контролі

Птн, 17/11/2017 - 14:30

Заступник голови районної ради Сергій Пересунько разом з начальником ДПРЧ-16 Олександром Козиром здійснили рейд щодо перевірки стану протипожежного водопостачання в населених пунктах В.Киріївці та Усті.

В ході обстеження виявлено, що в с.В.Киріївка відсутні облаштовані під’їзди до природних вододжерел.

Бершадщина відзначила День працівників сільського господарства

Птн, 17/11/2017 - 14:00

16 листопада 2017 році у районному будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівників сільського господарства, у яких взяли участь: голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради Михайло Бурлака, голови сільськогосподарських товари

Вітання керівництва району з Днем працівників сільського господарства

Чтв, 16/11/2017 - 08:15

Шановні працівники сільського господарства району! Щиро вітаємо вас із професійним святом!

Це свято воістину всенародне, адже від результатів вашої діяльності значною мірою залежить здоров’я, добробут і процвітання району та  України.

До уваги сільських голів, депутатів Бершадської районної ради та Вінницької обласної від Бершадського району

Срд, 15/11/2017 - 14:15

4 грудня 2017 року, о 12 годині, в концертній залі Вінницької обласної філармонії відбудеться свято «Відродимо село – розквітне Україна».

В даному заході представлятиме Бершадський район село Красносілка.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у театралізованому святі.

На засіданні оргкомітету обговорили план заходів до Дня Гідності та Свободи

Срд, 15/11/2017 - 08:15

13 листопада заступник голови районної ради Сергій Пересунько прийняв участь у роботі засідання організаційного комітету по проведенню заходів з нагоди відзначення на Бершадщині Дня Гідності та Свободи  та  заходів у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні.

Відбулась 14 сесія районної ради 7 скликання

Втр, 14/11/2017 - 17:00

14 листопада під головуванням голови районної ради Михайла Бурлаки відбулася 14 сесія районної ради 7 скликання.

На порядок денний було внесено до розгляду 24 питання, які згідно з регламентом роботи районної ради були попередньо розглянуті на засіданнях постійних комісій та президії районної ради.

Про чергову 14 сесію районної ради 7 скликання

Втр, 14/11/2017 - 10:00

Головою Бершадської районної ради Бурлакою М.Г. видано розпорядження від 26 жовтня 2017 року №50 «Про скликання 14 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 14 листопада поточного року о 10 годині в залі засідань комунальної організації Бершадська РДЮСШ «Ровесник».

На порядок денний внести питання:

Для суб’єктів підприємницької діяльності

Пон, 13/11/2017 - 14:15

З 11 вересня стартувала програма підтримки підприємництва від Ощадбанку, про  особливості та переваги проекту підтримки малого та середнього бізнесу йдеться у презентації програми. Основними компонентами програми є: продукти банку, знижки від партнерів, навчання, фінансування бізнесу за стандартними програмами. Програма розрахована на клієнтів і на не клієнтів банку, однак клієнти банку отримають більше в рамках програми.

Нововведення медичної реформи обговорено під час робочого візиту у Бершадську окружну лікарню інтенсивного лікування

Птн, 10/11/2017 - 11:00

У рамках робочої поїздки до Бершадського району голова облдержадміністрації Валерій Коровій, народний депутат України Микола Кучер та очільники району Іван Стефанцов і Михайло Бурлака відвідали Бершадську окружну лікарню інтенсивного лікування, аби ознайомитись з роботою закладу та перспективами його розвитку.

Сторінки