Останній дзвоник лунав сьогодні у школах району

Птн, 25/05/2018 - 15:00

25 травня, у загальноосвітніх закладах нашого району пролунав Останній дзвоник. З цією подією учнів вітали керівники району, зокрема, голова районної ради Михайло Бурлака цього святкового дня став гостем свята в Устянській  загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів .
     Привітавши своїх учнів зі святом, директор школи Іван Кустрич запросив до слова голову районної ради.

Свято останнього дзвоника в Кидрасівській ЗОШ І-ІІ ступенів

Птн, 25/05/2018 - 13:45

На свято останнього дзвоника в Кидрасівську ЗОШ І-ІІ ступенів завітав заступник голови районної ради Сергій Пересунько. Школа радо зустріла свого земляка. Виступаючи перед присутніми, Сергій Васильович привітав учнів із завершенням навчального року й побажав випускникам сміливо йти у доросле життя. Він висловив щиру подяку керівництву й педагогічному колективу школи за виховання справжніх українців, за якими майбутнє не тільки нашого району, а й всієї країни.

ПРИВІТАННЯ КЕРІВНИЦТВА РАЙОНУ ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Птн, 25/05/2018 - 09:00

Шановні випускники, вчителі, школярі, батьки!
    Щиросердечно вітаємо всіх вас з Днем останнього дзвоника!
    Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Особливо для випускників, для яких шкільний дзвінок лунає по особливому чутливо та зворушливо, адже сповіщає про початок нового дорослого життя. Минуть роки, але ви пам'ятайте і цей дзвінок, і рідну школу, і ваших вчителів, по-батьківськи вимогливих і по-материнськи турботливих.

Президент запровадив День морської піхоти України 23 травня – Указ

Чтв, 24/05/2018 - 08:15

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Миколаївської області підписав Указ «Про День морської піхоти України». Документом затверджується свято – День морської піхоти України, яке буде відзначатися щорічно 23 травня.

ВЕРХОВНА РАДА ПРИЙНЯЛА ЗАКОН ПРО СПРИЯННЯ ЗАЛУЧЕННЮ ІНВЕСТИЦІЙ

Втр, 22/05/2018 - 16:45

Верховна Рада України прийняла Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння залученню іноземних інвестицій".

Законодавчим актом встановлено правовий режим обліку прав власності іноземних клієнтів глобальних зберігачів чи інших фінансових посередників на цінні папери у депозитарній системі України.

Михайло Бурлака: забезпечення якісною питною водою - одне з пріоритетних завдань, які ми ставимо перед собою

Втр, 22/05/2018 - 15:30

22 травня 2018 року в залі райдержадміністрації відбулось засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. Засідання провів голова районної ради Михайло Бурлака за участю першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Ольшевського.

Пон, 21/05/2018 - 14:15

До уваги депутатів - членів постійних комісій районної ради з питань соціального захисту населення і прав споживачів, зайнятості, роботи з ветеранами, охорони здоров’я, материнства і дитинства та питань промисловості, регулювання комунальної власності та приватизації 24 травня 2018 року о 8-30 годині в залі засідань районної ради (ІІ поверх) відбудеться спільне засідання комісій з порядком денним:

Загальні збори громадян у Великій Киріївці

Пон, 21/05/2018 - 13:45

20 травня  2018 року   відбувся  схід  села  жителів  Великокиріївської громади.  Участь  у  сході  села  взяли  заступник голови районної ради Сергій Пересунько, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, члени виконкому, депутати сільської ради, працівники культури, школи та дошкільного навчального закладу таі громадяни територіальної громади яким не байдужа доля села.

На Бершадщині вшанували память жертв політичних репресій

Пон, 21/05/2018 - 11:15

20 травня 2018 року Бершадщина вшанувала память земляків- жертв політичних репресій. Відбулось покладання квітів представниками районної влади та працівниками культури району  до меморіальних дощок Родіона Скалецького та Іполита Зборовського та памятного знаку Родіону Скалецькому.

В виставковій залі районного краєзнавчого музею оформлено виставку «Громадсько-політична діяльність Іполита Зборовського».

Сторінки