Новини

В районі максимально задіяні сили і засоби для ліквідації наслідків несприятливих погодних умов

Чтв, 18/01/2018 - 16:30

В зв’язку із складними погодними умовами, які сталися в ніч з 17 на 18 січня 2018 року, а саме великою кількістю опадів у вигляді мокрого снігу та поривів вітру, в районі діє оперативний штаб з питань вжиття невідкладних заходів у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

На Бершадщині триває підготовка до відзначення Дня Соборності України та 100-річчя бою під Крутами

Чтв, 18/01/2018 - 16:30

18 січня 2018 року першим заступником голови райдержадміністрації Володимиром Ольшевським за участю заступника голови районної ради Сергія Пересунька проведено засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення на Бершадщині Дня Соборності та 100- річчя бою під Крутами.

Уряд напрацював механізми розвитку тваринництва і розраховує протягом року суттєво наростити поголів'я та виробництво молока, – Прем'єр-міністр

Чтв, 18/01/2018 - 13:30

Кабінет Міністрів України остаточно погодив механізми підтримки агровиробників, передусім тваринницького напрямку, і розраховує, що застосування всіх напрацьованих рішень дозволить вже цього року суттєво наростити кількість молочно-товарних комплексів, фермерських господарств, поголів’я великої рогатої худоби, обсяги виробництва молока та іншої агропродукції. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спеціальної наради з питань розвитку агросектору.

З 1 січня 2018 року стартувала кампанія декларування доходів

Чтв, 18/01/2018 - 09:00

З 1 січня 2018 року стартувала кампанія декларування доходів

Жителям Вінниччини, які в минулому році отримали доходи, з яких не було сплачено податки, варто подбати про подання річної податкової декларації. Нагадаємо, що цього року громадяни звітують про доходи за минулий рік за новою формою декларації. Заповнити і подати декларацію можна до 1 травня 2018 року в податковій інспекції за місцем реєстрації.

Вихідні та святкові дні у 2018 році

Чтв, 18/01/2018 - 08:45

Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням рекомендував графік перенесення робочих днів у 2018 році з урахуванням встановлених законом святкових і неробочих днів в Україні. Згідно із законом подібні перенесення робляться «з метою створення сприятливих умов для використання святкових та неробочих днів, а також раціонального використання робочого часу».

Сортуйте сміття та здавайте вторсировину!

Пон, 22/01/2018 - 07:45

З 1 січня 2018 року громадяни України зобов’язані сортувати все сміття за видами матеріалів, а також розділяти його на придатне для повторного використання, для захоронення та небезпечне.

У 2018-му молоко у населення таки купуватимуть, але тільки до липня.

Пон, 22/01/2018 - 07:30

Молоко від населення прийматимуть й надалі. Введення нового стандарту відстрочено. Переробники молока з початку нового року більше не зможуть купувати сировину в селян - таку новину поширювали ЗМІ у листопаді-грудні цього року.  Пояснювалось це вимогами Угоди про асоціацію з Євросоюзом, яка передбачала введення нових технічних регламентів та вимог щодо сировини.  Наразі на українському ринку перебуває орієнтовно 25 % молока з домогосподарств, і саме на нього, здебільшого, скаржаться споживачі.

Відбулось засідання правління Бершадської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану.

Срд, 17/01/2018 - 13:30

16 січня 2018 року в залі засідань районної ради відбулось засідання правління Бершадської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану. На заході були присутні голова районної ради Михайло Бурлака, голова райдержадміністрації Іван Стефанцов та заступник голови районної ради Сергій Пересунько.
    Голова районної спілки ветеранів Афганістану Анатолій Івасик прозвітував про роботу, яка була здійснена за 2017 рік  та визначив пріоритетні напрями діяльності Спілки на наступний період.

Сторінки