Новини

Оголошення: до відома міського, сільських голів, голови Джулинської ОТГ, депутатів Бершадської районної ради.

Пон, 24/07/2017 - 15:45

До відома міського, сільських голів, голови Джулинської ОТГ, депутатів Бершадської районної ради.

28 липня 2017 року о 11-00 год. в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання колегії районної державної адміністрації та Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради.

"Серцем і душею наповнене слово" - творчий вечір Прокопа Колісника.

Пон, 24/07/2017 - 15:30

В музеї культури села та галереї Прокопа Колісника в селі Поташня відбувся  творчий вечір «Серцем і душею наповнене слово»,  приурочений славному 60 літньому ювілею визнаного митця малярської і словесної справи - художника,  поета, публіциста і нашого славного  земляка Прокопа Миколайовича Колісника.

Проект ГО «Об’єднання людей з інвалідністю «Від серця до серця» «Облаштування інклюзивного майданчика для дітей з особливими потребами в м. Бершаді» визнаний переможцем компанією «Монсанто Україна» в рамках програми «Україна – житниця майбутнього»

Пон, 24/07/2017 - 14:30

У даному проекті успішно поєднані інтереси багатьох зацікавлених сторін: оскільки інклюзивний майданчик планується облаштувати на території районної лікарні, у такому разі даний ігровий простір буде доступний для всіх бажаючих: в першу чергу для дітей з особливими потребами, що відвідують кабінет відновлювального лікування, а також для дітей міських дошкільних навчальних закладів (ДНЗ «Малятко» та «Сонечко», які знаходяться неподалік, дітей Бершадських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №1 та №3 та дітей, які перебувають на лікуванні у дитячому відділен

Визначено переможців 1-го районного Конкурсу проектів та програм розвитку територіальних громад Бершадського району.

Пон, 24/07/2017 - 10:00

Відповідно до Положення про районний конкурс проектів та програм розвитку територіальних громад, затвердженого рішенням 8 сесії Бершадської районної ради 7 скликання від 16.12.2016 року та рішення першого засідання Наглядової ради, 17 липня завершено прийом  проектів розвитку територіальних громад.

Про субсидії, доступні ліки та новий освітній стандарт говорили на колегії облдержадміністрації

Птн, 21/07/2017 - 11:45

Голова районної ради Михайло Бурлака та голова  райдержадміністрації Іван Стефанцов взяли участь у засіданні колегії облдержадміністрації під головуванням очільника Вінницької ОДА Валерія Коровія. Зібрання пройшло у Хмільнику на базі санаторію «Медичний центр реабілітації залізничників», а його темою стали підсумки соціально-економічного розвитку області за І півріччя 2017 року.

Прем’єр-міністр ініціює розробку законопроекту про передачу землі поза населеними пунктами об’єднаним тергромадам

Птн, 21/07/2017 - 11:45

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ініціює розробку окремого проекту закону, який дозволить передавати землі поза населеними пунктами в управління об’єднаних територіальних громад і, таким чином, зніме всі існуючі спекуляції в цьому сегменті земельних відносин.

Про це Глава Уряду сказав під час форуму «Децентралізація – основа формування ефективної системи управління та місцевого розвитку» в Тернопільській області.

Запрошуємо на творчий вечір Прокопа Колісника «Серцем і душею наповнене слово»

Чтв, 20/07/2017 - 15:30

21 липня 2017 року  о 16 годині у народному музеї культури села та галереї Прокопа Колісника села Поташня буде проходити творчий вечір Прокопа Колісника «Серцем і душею наповнене слово».
Усіх бажаючих запрошуємо взяти участь у творчому вечорі митця.

Відділ культури і туризму  райдержадміністрації

Відбулась чергова 12 сесія районної ради 7 скликання

Срд, 19/07/2017 - 10:30

18 липня під головуванням голови районної ради Михайла Бурлаки відбулася 12 сесія районної ради 7 скликання.

На порядок денний було внесено та прийнято до розгляду 16 питань, які згідно з регламентом роботи районної ради були попередньо розглянуті на засіданнях постійних комісій та президії районної ради.

Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування оголошує конкурс «Успішне самоврядування Вінниччини»

Втр, 18/07/2017 - 17:00

З метою відзначення кращих місцевих рад та представників органів місцевого самоврядування; просування Вінниччини як успішного регіону з висококваліфікованими управлінцями та спеціалістами; а також підвищення рейтингу області серед інших регіонів України, Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування оголошує конкурс    «Успішне  самоврядування  Вінниччини».

Конкурс проводиться у 5 номінаціях, по 3 переможці в кожній:

Голова Бершадської райдержадміністрації Іван Стефанцов та голова районної ради Михайло Бурлака провели виїзний прийом громадян у с. Яланець

Пон, 17/07/2017 - 15:30

Виїзний прийом голови Бершадської  райдержадміністрація Івана Стефанцова та голови районної ради Михайла Бурлаки у с. Яланець залишив по собі гарні враження та надію, що  українське село живе, бо тут сміються діти, колоситься у полі пшениця, працює громада. Сільський голова Володимир Мороз  ознайомив керівників з головними напрямками та завданнями, які найближчим часом планується зробити.

Сторінки