Новини

Відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету та економічних реформ та з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, зміцнення законності й правопорядку та взаємодії з органами місцевого самоврядування

Срд, 22/01/2020 - 14:00

22 січня під головуванням Сергія Царюка та Івана Пікули в залі засідань районної ради відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету та економічних реформ та з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, зміцнення законності й правопорядку та взаємодії з органами місцевого самоврядування.

Засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, роботи з молоддю та духовного відродження

Срд, 22/01/2020 - 11:45

22 січня 2020 року під головуванням Миколи Мазуренка, за участю членів комісії: Тетяни Гончарук, Ігоря Овчарука та Олександра Оперчука відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, роботи з молоддю та духовного відродження.

Члени постійної комісії розглянули 5 питань порядку денного.

Як захистити свої права?

Срд, 22/01/2020 - 11:15

Конституція України передбачила, що усі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах. Права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними.І лише в умовах воєнного або надзвичайного стану можуть встановлюватися окремі обмеження прав і свобод із зазначенням строку дії цих обмежень.

Засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, реформування земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою населених пунктів

Срд, 22/01/2020 - 11:00

22 січня  2020 року о 9.00 год в залі засідань районної ради, під головуванням Олександра Кавуна, за участю  членів постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, реформування земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою населених пунктів відбулось засідання комісії.

В засіданні взяв участь:  Пересунько Сергій Васильович – заступник голови районної ради. На порядок денний було внесено 7 питань.

22 січня -День Соборності України

Срд, 22/01/2020 - 08:15

Шановні жителі Бершадщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності України!

Втр, 21/01/2020 - 11:15

23.01.2020 о 10:00 відбудеться постійна комісія з питань промисловості, регулювання комунальної власності та приватизації з порядком денним:

Засідання постійної комісії районної ради з питань соціального захисту населення і прав споживачів, зайнятості, роботи з ветеранами, охорони здоров’я, материнства і дитинства

Втр, 21/01/2020 - 11:00

21 січня 2020 року під головуванням Василя М’яснікова, за участю членів комісії: Дарії Карман та Анатолія Романенка відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань соціального захисту населення і прав споживачів, зайнятості, роботи з ветеранами, охорони здоров’я, материнства і дитинства.

Члени постійної комісії розглянули 5 питань порядку денного.

Подвір'я щасливого дитинства

Втр, 21/01/2020 - 09:15

Під такою назвою завершилася реалізація проекту третього районного конкурсу  проектів та програм розвитку територіальних громад Бершадського району у с. Сумівка.

Метою  проекту було встановлення  дитячого  майданчика для дітей дошкільного та шкільного віку, а також створення привабливої зони відпочинку для молоді та жителів села Сумівка.

Втр, 21/01/2020 - 09:00

До уваги депутатів - членів постійної комісії районної ради з питань з питань освіти, роботи з молоддю та духовного відродження 22 січня 2019 року о 9-30 годині в залі засідань районної ради (ІІ поверх) відбудеться засідання комісії з порядком денним:

1. Про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Бершадського району в 2019 році

2. Про внесення змін до окремих районних програм

Втр, 21/01/2020 - 09:00

До уваги депутатів - членів постійної комісії районної ради з питань АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ, РЕФОРМУВАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН, ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА БЛАГОУСТРОЮ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ 22 січня 2020 року о 9-00 год. в залі засідань районної ради (ІІ поверх) відбудеться засідання постійної комісії районної ради.

На порядок денний вносяться наступні питання:

Сторінки