Новини

ГОЛОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ ОБГОВОРИВ З ГОЛОВОЮ ПРЕДСТАВНИЦТВА НАТО В УКРАЇНІ МОЖЛИВОСТІ ПІДТРИМКИ ТА РОЗШИРЕННЯ СПІВПРАЦІ

Птн, 20/09/2019 - 15:30

Під час робочої зустрічі Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з Головою Представництва НАТО в Україні Александером Вінніковим відбулося обговорення поточних та майбутніх напрямів співробітництва. Дмитро Разумков запевнив представників НАТО у готовності парламенту до поглиблення відносин з Альянсом.

21 вересня – День фармацевтичного працівника

Птн, 20/09/2019 - 15:30

Шановні фармацевти, провізори, працівники аптечних закладів району!

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем фармацевтичного працівника.

МАЄМО ЗНАЙТИ МОДЕЛЬ, ВІД ЯКОЇ ВИГРАЮТЬ ПРОСТІ УКРАЇНЦІ – ПРЕЗИДЕНТ ПРО ЗАПРОВАДЖЕННЯ РИНКУ ЗЕМЛІ СІЛЬГОСППРИЗНАЧЕННЯ

Птн, 20/09/2019 - 15:15

Президент України Володимир Зеленський виступає за впровадження моделі ринку сільськогосподарської землі, за якою купувати чи продавати землю зможуть тільки українські громадяни та компанії.

АТЕСТАЦІЯ РОБОЧИХ МІСЦЬ ЗА УМОВАМИ ПРАЦІ

Чтв, 19/09/2019 - 14:00

Атестація робочих місць за умовами праці – комплексна оцінка всіх факторів виробничого середовища і трудового процесу, супутніх соціально-економічних факторів, що впливають на здоров’я і працездатність працівників у процесі трудової діяльності.

Офіційне представлення нового голови Вінницької обласної державної адміністрації

Чтв, 19/09/2019 - 13:45

19 вересня відбулось офіційне представлення нового голови Вінницької обласної державної адміністрації. У залі зібралися керівники структур і підрозділів ОДА, очільники районів, депутати, мери міст.  Наступником Валерія Коровія став заступник Вінницького міського голови Владислав Скальський.     Представляти його приїхав перший заступник керівника Офісу Президента Сергій Трофімов.

МОН: МІЖНАРОДНІ ПАРТНЕРИ ПРОДОВЖАТЬ ПІДТРИМКУ НУШ

Срд, 18/09/2019 - 14:00

Міністерство освіти і науки України й надалі співпрацюватиме з міжнародними організаціями в межах впровадження Нової української школи. Результати співпраці й подальші плани обговорили сьогодні, 17 вересня 2019 року, під час зустрічі Міністра освіти і науки Ганни Новосад із представниками Британської Ради, Гете-Інституту, Посольства Франції в Україні та видавництва Сambridge University Press.

ДАЙДЖЕСТ ЗМІН В ОХОРОНІ ЗДОРОВ’Я

Срд, 18/09/2019 - 14:00

До Вашої уваги- ДАЙДЖЕСТ ЗМІН В ОХОРОНІ ЗДОРОВ’Я

ПЕРЕГЛЯНУТИ ДАЙДЖЕСТ

ПЛАНУЄМО РЕКОРДНИЙ ОБСЯГ ФІНАНСУВАННЯ ДОРОЖНЬОЇ ГАЛУЗІ У 2020 РОЦІ – 74,4 МЛРД ГРИВЕНЬ, – ВЛАДИСЛАВ КРИКЛІЙ

Втр, 17/09/2019 - 12:00

Проект Державного бюджету на 2020 рік, вчасно підготовлений та внесений Урядом до Верховної Ради, передбачає рекордний обсяг фінансування дорожньої галузі в обсязі 74,4 млрд гривень. Про це сьогодні, 16 вересня 2019 року, заявив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Сторінки