26.02.2022 12:28
Важливо! Приєднутесь до каналу в телеграмі!
![621a00e11f0be__2da41467ece29a7c45bbc0b6179937c9.jpg 621a00e11f0be__2da41467ece29a7c45bbc0b6179937c9.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/108/38637/621a00e11f0be__2da41467ece29a7c45bbc0b6179937c9.jpg)
Шановні жителі громади! Просимо вибачення за незручності. Відбуваються технічні проблеми в системі чат-боту, тому просимо підписатись на канал, де надходить оперативна інформація від Бершадської міської ради, в тому числі про «повітряну тривогу» або ж «відбій тривоги».
https://t.me/+DeB88q_4bDo4MGZi
Ми постійно працюємо над покращенням системи оповіщення!